EPIMEX pomáhal také v roce 2017

EPIMEX pomáhal také v roce 2017

Naše společnost pomáhala tam kde to bylo třeba.

V roce 2017 jsme přispěli celkovou částkou 112 000 Kč vybraným organizacím.

MALÁ JÓGA - VELKÉ PŘÍBĚHY - www.malajoga.com

20 000 Kč na rehabilitaci dětských onkopacientů

Malá Jóga zajišťuje cvičení dětem s onkologickým onemocněním, a to v průběhu akutní i udržovací léčby. Je určená i dětem s komplikacemi spojenými s léčbou (polyneuropatie, myopatie, osteoporóza, skolióza, vadné držení těla, zažívací obtíže, dechové obtíže…a další).

SVĚTLO PRO SVĚT - www.svetloprosvet.cz

16 000 Kč - operace očí

Světlo pro svět - Light for the World je nevládní organizací, která se zaměřuje na léčbu slepoty, zlepšování kvality života a advokační činnost ve prospěch lidí s postižením v nejméně rozvinutých částech světa.

DOBRÝ ANDĚL - www.dobryandel.cz

36 000 Kč - trvalý příkaz na podporu organizace

DOBRÝ ANDĚL je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky. DOBRÝ ANDĚL pomáhá rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé situace.

SPOLEK ICHTYÓZA - www.ichtyoza.cz

16 000 Kč - příspěvěk organizaci

Díky vaší ochotě pomoci a podpořit děti s onemocněním Ichtyóza můžeme pravidelně vytvářet několikrát do roka tolik potřebné balíčky s krémy pro nemocné děti s Ichtyózou. Nadměrné vysychání kůže a jeji odlupování, nepřetržitá péče, nejméně 7 kilo spotřebovaných krémů za 30 dní, výdaje pohybující se v rozmezí 15.000 – 25.000,-Kč za měsíc na osobu – to jsou fakta.

ŽENY 100+ - www.zeny100.webnode.cz

25 000 Kč - příspěvěk na koncert Šance onkoláčkům - Dobro je v nás

Jako maminky a babičky, které chtějí rozvíjet talent a osobnost dětí, víme, jak je důležité navštěvovat volnočasové aktivity  -kroužky. Vážíme si lidí, kteří se věnují našim dětem a proto jsme se rozhodly přispívat na vylepšení zázemí těchto kroužků a klubů.